Convert DOCX to DOC

Convert DOCX to DOC dla Web Apps

Skonwertuj dokument DOCX do formatu DOC online

Convert DOCX to DOC to darmowa aplikacja online, dzięki której skonwertujesz dokumenty programów Microsoft Word 2007 i Microsoft Word 2010 do formatu używanego przez wcześniejsze wersje pakietu Microsoft Office.Convert DOCX to DOC to bardzo prosty... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Konwerter DOCX do DOC online
  • Łatwy w użyciu
  • Szybki

Wady

  • Brak możliwości konwersji kilku dokumentów na raz

Bardzo dobry
8

Convert DOCX to DOC to darmowa aplikacja online, dzięki której skonwertujesz dokumenty programów Microsoft Word 2007 i Microsoft Word 2010 do formatu używanego przez wcześniejsze wersje pakietu Microsoft Office.

Convert DOCX to DOC to bardzo prosty, szybki i skuteczny konwerter online. Microsoft Office od wersji 2007 wprowadził nowy format zapisu dokumentów. Do starych nazw rozszerzeń plików takich jak DOC, PPT, czy XLS dodano literkę "X" na końcu. Microsoft Word 2007 i 2010 zapisują więc dokumenty tekstowe w formacie DOCX. Niestety poprzednie wersje MS Office mają problem z otworzeniem dokumentów zapisanych w nowym formacie DOCX. Co więc mamy zrobić, kiedy na przykład dostaniemy maila z załącznikiem w DOCX?

Na ratunek przychodzi Convert DOCX to DOC. Tego typu konwerter prostszy niż Convert DOCX to DOC już być nie może. Wybieramy plik DOCX z dysku (klikamy Browse), serwis konwertuje go online i po chwili możemy pobrać skonwertowany dokument w formacie DOC (klikamy w Download). Jeśli szukamy prostego, szybkiego i darmowego konwertera dokumentów Worda, to Convert DOCX to DOC będzie jak znalazł.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na web-apps

Convert DOCX to DOC

Wypróbuj

Convert DOCX to DOC

Opinie użytkowników o Convert DOCX to DOC

Sponsorowany×